on-line konference

SG Fórum 2021| Udržitelné stavebnictví se stává realitou - Jsou na to ale peníze?


18.5.2021 - 31.12.2022 od 18.5. 10:00 do 31.12. 12:00
Live Stream
zdarma

Udržitelné stavebnictví jako cesta k lepší budoucnosti. Právě budovy můžou za bezmála 40 procent celosvětových emisí CO2. Jak to změnit? Budeme se ptát na dalším Saint-Gobain on-line fóru s názvem: Udržitelnost ve stavebnictví – fikce nebo realita?/Budou na to peníze?

Udržitelnost je hlavním tématem celé Evropské Unie a právě stavebnictví je jedním z klíčových oborů, na které se soustředí. Významným hostem pořadu bude Pierre-André de Chalendar, generální ředitel skupiny Saint-Gobain, která po celém světě zaměstnává na 180 tisíc lidí.
Na jeho globální zkušenosti naváže a český pohled přidá místopředseda vlády pro ekonomiku, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy Karel Havlíček spolu s generálním ředitelem Saint-Gobain pro Česko a Východní Evropu Tomášem Rosákem. A zajímavý určitě bude i pohled světoznámé architekty Evy Jiřičné, se kterou se spojíme do Londýna.
Konkrétní možnosti v Česku doplní Petr Valdman, ředitel Státního fondu životního prostředí, Hana Pejpalová, šéfka Státního fondu podpory investic a praktický dopad nám názorně vysvětlí Miloš Hutník za výrobce stavebních materiálů Weber a Luboš Nobilis, environmentální konzultant firmy ECO trend.
Celým pořadem provází moderátorka Michala Hergetová.

Konference je zařazena do celoživotního vzdělávání. Akreditace ČKA a ČKAIT.


Hlavní partner projektu

Weber
Weber

Organizační garant

AZ Promo
AZ Promo