webinář

Webinář WEBER: Chyby a vady podlahových konstrukcí


28.4.2023 od 10:00 do 11:00
Live Stream
zdarma

Podlahu lze v duchu normy definovat jako sestavu podlahových vrstev uložených na nosném podkladu. Úskalí nese již výběr a aplikace podlahových potěrů. Další webináře Saint-Gobain sledujte na ➡️ https://www.saint-gobain.cz/sgforum?utm_source=azpromo&utm_medium=referral&utm_campaign=chyby-a-vady-podlahovych-konstrukci-04-2023

„Pravidelnou otázkou je nutnost či naopak možnost absence vyrovnávacích vrstev, které jsou běžně zhotoveny ze samonivelačních hmot. Následuje správný výběr a pokládka vhodné nášlapné vrstvy, tedy podlahové krytiny“, vysvětluje Pavel Svatoš, market manažer pro podlahové hmoty, lepidla na obklady a dlažby.

Bude to dlažba, vinyl, klasické PVC, koberec, dřevěná podlaha nebo například epoxidový nátěr? Pokud k tomu ještě připočteme další pojmy jako podlahové topení, dilatace, zbytkové vlhkosti, je jasné, že se tvoří poměrně obsáhlá množina různých skladeb, které s sebou nesou i značné množství otázek a případných chyb a vad.

„A právě na ty nejčastější chyby a vady bude program webináře hledat odpovědi a řešení“, slibuje Michal Zajíc, produkt manažer pro podlahové hmoty, lepidla na obklady a dlažby.

📌 Systémová řešení podlah 👉 https://www.cz.weber/podlahy?utm_source=azpromo&utm_medium=referral&utm_campaign=chyby-a-vady-podlahovych-konstrukci-04-2023

pozvání přijali:
👤 Pavel Svatoš, market manažer Weber pro podlahové hmoty, lepidla na obklady a dlažby
👤 Michal Zajíc, produkt manažer Weber pro podlahové hmoty, lepidla na obklady a dlažby
👤 Josef Voborník – prezident Cechu podlahářů ČR, provozovatel stránek videopodlahy.cz, praktikující podlahář


Organizační garant

AZ Promo
AZ Promo

Partneři projektu

Cech Podlahářů
Cech Podlahářů
PROFIspeciál ke stažení ZDARMA
PROFIspeciál ke stažení ZDARMA
Weber
Weber